Warszawa, Rembertów, ul. Marsa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 900 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0

Do wynajęcia komfortowy budynek na cele produkcyjne lub magazynowy. Nieruchomość składa się z części magazynowo-produkcyjnej oraz biurowej z aneksem socjalnym.
Wygodne położenie (blisko węzła Marsa-Chełmżyńska) pozwala na prowadzenie dowolnej działalności gospodarczej. Budynek wybudowany na cele produkcyjne, jednak doskonale sprawdzi się jako siedziba sklepu internetowego, lub siedziba firmy usługi.
Brak możliwości prowadzenia warsztatu samochodowego!( Nie ma możliwości wjazdu samochodu do hali )
Przestronna część produkcyjno- magazynowa oraz komfortowa część biurowo-socjalna pozwala na wygodne prowadzenie firmy.

Część produkcyjno-magazynowa: cztery pomieszczenia

-dwa większe o powierzchni około 50m2,
-dwa mniejsze po około 20m2, w tym jedno z wytrzymałym regałem magazynowym.
-Pomieszczenia w części produkcyjno-magazynowej doświetlone dużymi oknami oraz oświetleniem sztucznym. Do dwóch większych pomieszczeń bezpośrednie wejście z dworu przez dwuskrzydłowe drzwi.

Część biurowo-socjalna trzy pomieszczenia

-Przestronne, bardzo dobrze doświetlone biuro o powierzchni 20m2 z wejściem bezpośrednio z części produkcyjno magazynowej.
-Pomieszczenie socjalne, przeznaczone na kuchnie pracowniczą. Przestronne pomieszczenie z wejściem z części magazynowo produkcyjnej. Może być zaadaptowane na cele biurowe. Posiada przyłącze kuchenki gazowej.
-Duża łazienka z pięcioma umywalkami, dwa kabinami WC oraz prysznicem. Sanitariaty zasilane wodą z własnego ujęcia. Podgrzewanie wody odbywa się przy pomocy energooszczędnego bojlera gazowego.
Ogrzewanie pomieszczeń może odbywać się przy pomocy centralengo ogrzewania gazowego lub na paliwa stałe - kwestia ustalenia z nowym najemną.


Plac przed budynkiem pozwala na parkowanie kilku samochód, oraz realizowanie dostaw przed duże pojazdy (przesuwna brama o długości 9 m).Nieruchomość posiada wodę z własnego ujęcia, szambo o bardzo dużej pojemności, przyłącze sieci elektrycznej z możliwością dużego poboru mocy (powyżej 20kV) oraz instalację gazową.

Preferowany wynajem na dłuższy okres (powyżej 6 miesięcy).
Wynajem na podstawie umowy
W przypadku potrzeby dostosowania pomieszczeń do potrzeb najemcy możliwe wakacje czynszowe.

Czynsz najmu 4900zł brutto + opłaty licznikowe.

tel. 503-086-707;
22/810-01-41

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo nr licencji 5259

Elżbieta Makowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ELLEMAK Elżbieta Makowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ELLEMAK Elżbieta Makowska z siedzibą przy Budrysów 20A lok 32, 04-119 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ellemak.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu